BİLGİ Türkiye'nin en gelişmiş ve en uzun ömürlü farm serveri BestiaMt2.. BİLGİ Türkiye'nin en gelişmiş ve en uzun ömürlü farm serveri BestiaMt2.. BİLGİ Türkiye'nin en gelişmiş ve en uzun ömürlü farm serveri BestiaMt2.. BİLGİ Türkiye'nin en gelişmiş ve en uzun ömürlü farm serveri BestiaMt2..
21.05.2019 - Bakım Notları

Merhaba arkadaşlar Sabah 09.00 ile 10.30 arası bakım çalışmamız olmuştur anlayışınız ve sabrınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz.

- Alfa 75 Level silah dönüşümleri aktif edilecek ( 2 Adet +9 75 silah kılıcına 1 adet Alfa 75 silah dönüşümü elde edeceksiniz 1. sıraya koyduğunuz itemin ortalaması gitmeyecektir)

- Alfa zodyak silah dönüşümleri aktif edilecek ( 2 Adet +9 zodyak silah kılıcına 1 adet Alfa zodyak silah dönüşümü elde edeceksiniz 1. sıraya koyduğunuz itemin ortalaması gitmeyecektir)

- Ejder bekleme süresi 15 Dakikaya düşürülecek

- Animasfer sorunu düzelecek

- CH5-CH6 Jotun girişleri kapatılacak

- Evrim 2/3/4 özellik vermeme sorunu giderilecek

- Nemere soğuma süresi düzeltildi

- Ork tapınağındaki bir kaç sorun vardı düzeltilecek

- Kh. Dövüş Tülüsü (mühür) Ticareti açılacak

- Sb. Dövüş Tülüsü (mühür) Ticareti açılacak

- Sunucu optimizasyonu yapıldı

- Gereksiz loglar temizlendi

Öncelikle bu bakım çalışmamız biraz piyasa üzerine olmuştur ufaktan başlıyoruz Allahın izniyle yaz boyu dolu dolu geçecek Bestia Serüveni

Ticarete sağ tık ile item atma ve depodan sağ tık ile item alma bakımsız bir şekilde ileride oto patch güncellemesi ile gelecektir

Yeni zindan çalışmalarımız başlamıştır bilginize ( Türkiyede ilk olarak ) başarılar dileriz BestiaMt2 Aileisi.